top of page
Search
  • Solveiga Muceniece

Atklājot savu iekšējo balsi


Aizvien biežāk sanāk aizdomāties, vai patiesi spējam apzināties, ka esam laimes mirklī, ka varam beidzot ieelpot ar pilnu krūti, vai tomēr ikdienas dunā zaudējam spēju šos brīžus identificēt un izbaudīt tos.

Jau 2020. gadā Prof. Bahrams Mahmoodi Karizs no Henjilas Biznesa skolas Lielbritānijā, pētīja, ka mūsdienās mizlīgs cilvēku skaits visā pasaulē, kas diemžēl jāatzīst ir vairākums planētas iedzīvotāju, nespēj kontrolēt uzmanības noturību un emocionālu skaidrību.
Nespēja palikt mierā pašiem ar sevi, apzinoties, ka esam indivīdi un mums ir īstas jūtas, ir neiedomājama mūsdienās, jo mēs esam brīvākā pasaulē, nekā iepriekš. Protams digitalizācija ir likusi savus šķēršļus, tomēr mums būtu jāatrod spēks sevī, sadzīrdēt pašiem sevi.
Ceļojot pa Latviju, atklājas skaistas, neredzētas vietas, kuras ir arī vientuļas. Šī dabas vientulība var būt tieši tas nepieciešamaias impulss, lai saklausītu savu balsi. Domājams, ka daudzi to ir dzirdējuši pēdējo reizi jaunībā, esot pavisam maziem, un cerot, ka mamma drīz beigs bļaustīties:)

Ir tik daudz iespējas, ko darīt, kur doties, ka dažreiz vien šķiet, ka ir neiespējami nonākt vietās, kuras atvērs tevī visu jūtu gammu.

Kārtējo reizi, esot pie Lielās Juglas krastiem un redzot savu bērnu ķeram mirkli pļavā, ir skaidrs - esam pareizā laikā, pareizā vietā, un svarīgākais, mēs to apzinājāmies..13 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page